TR
YAŞAM KRİSTALLERİ
Bizden Haberler

Türkiye’nin yeni gurme ürünü Efsina raflardaki yerini alıyor
Doğallık isteyenlerin vazgeçilmez ürünleri arasına girecek Türkiye’nin yeni gurme markası Efsina raflardaki yerini alıyor.

Türkiye’nin en kaliteli tuzu, en saf ve doğal haliyle sofralarınıza geliyor. Deniz, kaya ve Himalaya kategorilerinde üretilen Türkiye’nin yeni gurme ürünü Efsina raflardaki yerini alıyor. 

Doğallık ve saflık isteyenlerin vazgeçilmez ürünleri arasına girecek Efsina, fark yaratıyor. Yemeklerinizi gurme lezzetlere dönüştüren Efsina, sağlıklı yaşam konusunda hassas, farklı ve yeni ürünlere ilgi duyan, daha iyisini arayan, yeniliklere açık olan, kullanışlı ama aynı zamanda sağlıklı ürün isteyenlere hitap ediyor.

Tüketici sağlığını tehdit edecek hiçbir katkı maddesi kullanılmayan Efsina’nın sofrada öğütme deniz tuzu, Himalaya tuzu, baharat çeşnili Himalaya tuzu gibi çok sayıda çeşidi bulunuyor.

Efsina, müşterilerine cam ambalajda, sofrada öğütme granül tuzlar, raftan alınıp sofraya konulabilecek şıklıkta, elit, hem çevre dostu hem de tüketici dostu yalın ambalajlarla sunuluyor.

Farklı paketleme alternatifleri ile kullanıcılara kolaylık sağlayan Efsina’ya ulusal zincir marketler,  yerel ve gurme marketlerden ulaşabileceksiniz. Efsina’nın tüm ürünleri TSE’nin ISO 22000 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine uygun ve %100 doğal olarak hazırlanıyor.