TR
YAŞAM KRİSTALLERİ
Bizden Haberler

Tuzun en doğal hali Efsina ile sofralarınıza geliyor.
Saflık ve natürellik isteyenlerin markası olacak Efsina damak tadına düşkün, lezzet severlerle buluşuyor.

Türkiye’nin sağlıklı, saf, orijinal ve yeni gurme ürünü Efsina raflardaki yerini alıyor. Tuz perisinden esinlenerek yaratılan Efsina, su ile birlikte hayatın iki kaynağından biri olan, bu nedenle “yaşam kristalleri” dediğimiz tuzu insanların kullanımına sunuyor. Yemeklerinizi sihirli formüllerle gurme lezzetlere dönüştürecek, tuz perisinin güzelliğini, saflığını ve iyiliğini temsil eden Efsina, sorumluluk sahibi doğal bir marka olarak hayatımıza giriyor.

Efsina ürünlerinde tuz rafine edilmeden doğal haliyle kullanılıyor, kristal yapısı korunuyor. Farklı paketleme alternatifleriyle de kullanıcılara kolaylık sağlayan Efsina; raftan alınıp sofraya konulabilecek şıklıkta, elit, hem çevre hem de tüketici dostu yalın ve sürdürülebilirliğe katkı veren ambalajlarla sunuluyor.

Efsina, sağlıklı yaşam konusunda hassas, farklı ve yeni ürünlere ilgi duyan, lezzeti keşfetmiş, daha iyisini arayan, yeniliklere açık olan, kullanışlı ama aynı zamanda sağlıklı ürün isteyenlere hitap ediyor. 

Efsina’ya ulusal zincir marketler, yerel ve gurme marketlerden ulaşabillirsiniz. Efsina’nın tüm ürünleri TSE’nin ISO 22000 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine uygun ve %100 doğal olarak hazırlanıyor.