TR
YAŞAM KRİSTALLERİ
Ürünler

Efsina Ürünleri

Paylaş
Sosyal Medyada Paylaş
İyotlu İnce
Sofrada Öğütme
HİMALAYA TUZU
Himalaya Bölgesinin kristal kaya tuzlarından taş değirmenlerde öğütülerek üretilmiş ve ISO 9901 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine göre belgelendirilen kuruluşumuzda paketlenmiştir.
  • Rafine
    Edilmemiştir
  • 110 gr, 250 gr, 500 gr, 600 gr 8 Adet Karton Koli
  • Himalaya Tuzu
    Potasyum İyodat (İyot)
    (25-40 mg/kg)
  • %100 Orjinaldir.
İyotlu İnce Himalaya Tuzu Himalaya Bölgesinin Kristal Kaya tuzlarından taş değirmenlerde öğütülerek üretilmiştir. Vücudumuzun İyot ihtiyacını karşılaması için Potasyum İyodat ile zenginleştirilmiştir. Rafine edilmemiştir. %100 Doğal ve %100 Orjinaldir.
Sofrada Öğütme Himalaya Tuzu Himalaya Bölgesinin Kristal Kaya tuzlarından taş değirmenlerde öğütülerek üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. %100 Doğal ve %100 Orjinaldir.
Saklama Koşulları; Serin, kuru rutubetsiz ve ışıksız ortamlarda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.
Ambalaj Şekli; Ürünlerimiz 8 Adet Karton Koli ambalajındadır. Sofrada Öğütme Himalaya Tuzu Kapağı çok uzun ömürlü, güçlü, sessiz çalışan, gıdaya daha uygun, yıpranmayan, aşınmayan, kolay öğüten, gıda içine parçası düşmeyen Seramik Değirmendir. 250 g İyotlu İnce Himalaya Tuzu ayarlanabilir başlığı sayesinde sofra ve yemek kullanımına uygundur.
110 gr Sofrada Öğütme Tuzu , 250 gr İyotlu İnce Tuz (Tuzluk), 500 gr Sofrada Öğütme Tuzu, 600 gr İyotlu İnce Himalaya Tuzu